Firmamız; doğal gaz tesisatı keşif, projelendirme, uygulama aşamalarını mühendis kadrosu ve profesyonel usta ekibiyle tamamlamaktadır. İşlemlerin gerçekleştirilme aşamaları ;

Ana Kolon Doğalgaz Tesisatı

İlk olarak Aksa Doğalgaz'a abonelik işlemi yapılır. Binanız için Aksa Doğalgaz tarafından servis kutusu bırakılmışsa yapılacak tesisatın projesi tarafımızdan çizilir ve Aksa Doğalgaz kurumuna onaylatılmak üzere gönderilir. Bina ana kolon gaz tesisatı projesi onaylandıktan sonra tesisat yapılır. Ana kolon gaz tesisatı servis kutusundan daire giriş kapılarına kadar yapılır. Ana kolon gaz tesisatı Aksa doğalgaz kurumunun uygunluk verdiği malzemeler kullanılarak gerçekleştirilir. Ana kolon gaz tesisatı proje aşamasında 1 yıl sigorta kapsamına girer. Beraberinde daire içi gaz tesisatı yapılmışsa; proje onayından sonra kullanıcı Aksa Doğalgaz kurumu ile kullanım sözleşmesi yapar. Sözleşmeden sonra Aksa Doğalgaz kurumu tarafından doğalgaz sayacı tarafımızdan veya tarafınızdan alınarak montajı yapılır. Aksa Doğalgaz kurumundan gaz açma randevusu alınır ve tarafınıza bildirilir. Randevu günü ve saatinde gazınız açılır ve gerekli servisler tarafınıza yönlendirilir.

Daire İçi Doğalgaz Tesisatı

İlk olarak Aksa Doğalgaz'a abonelik işlemleri yapılır. Yapılacak tesisatın projesi tarafımızdan çizilir ve Aksa Doğalgaz kurumuna onaylanmak üzere gönderilir. Daire içi gaz tesisatı projesi onaylandıktan sonra tesisat yapılır. Daire giriş kapısına konulan vanadan itibaren gaz hattı daire içindeki kullanılan cihazlara kadar yapılır. Daire içi gaz tesisatı Aksa Doğalgaz kurumunun uygunluk verdiği malzemeler kullanılarak yapılır. Daire içi gaz tesisatı proje aşamasında 1 yıl sigorta kapsamına girer. Proje onayından sonra kullanıcı Aksa Doğalgaz kurumu ile kullanım sözleşmesi yapar. Sözleşmeden sonra Aksa Doğalgaz kurumu tarafından doğalgaz sayacı tarafımızdan veya tarafınızdan alınarak montajı yapılır. Aksa Doğalgaz kurumundan gaz açma randevusu alınır ve tarafınıza bildirilir. Randevu günü ve saatinde gazınız açılır ve gerekli servisler tarafınıza yönlendirilir.