1992 yılında Dönmez Ticaret ünvanı ile Bilecik, Bozüyük ilçesinde hizmete başlayan kuruluşumuz kalorifer tesisatı, sıhhı tesisat ve nalburiye işleri ile iştigal etmiştir.2007 yılında Limited şirket olmuş ve Dönmez Doğalgaz Isı Sistemleri San. Tic. ve Ltd. Şti. ünvanını ve Beygaz'tan ITS/BYG/061 no ile yetki belgesi alarak doğalgaz sektörüne profesyonel olarak girmiştir. 

 

Sektörde öncü firmaların bayiliklerini alarak ürün gamını zenginleştirmiştir. 2012 yılında inşaat sektörüne girmiş olup, 2014 yılında Endüstriyel (Sanayi) Doğalgaz yapım sertifikasını Epdk'dan alarak faaliyetlerini uzmanlık alanlarına göre genişletmiştir.

Dönmez Isı Sistemlerinde ihtiyaçlarınız proje yaklaşımı ve tasarım anlayışı ile karşılanıyor.

Hizmette farklılık yaratmanın sadece size özel tasarımlarla gerçekleşeceğinin bilinci ile öncelikle konunun uzmanı mühendislerimiz ısıtma yada soğutma ile ilgili ihtiyacınız olan sistem çözümünün tüm aşamalarını titizlikle ele almakta ve üzerinde onayınızında alındığı tasarımlarımızı TSE belgeli ve kalitesi kanıtlanmış ürün ve el aletleri ile işinin uzmanı ekiplerimizle uygulama aşamasına geçmektedir.

Vizyonumuz
Değişimi ve gelişime sürekli takip ederek yenilenmeyi alışkanlış haline getirmek. Sektörümüzde kalite ve standartların yükselmesi için gerekli tüm çabayı göstererek, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak toplumumuzun yaşam kalitesini artırmak için ürün ve hizmetlerimiz ile örnek bir firma olmaktır.
Misyonumuz
Sektöründe güçlü ve etkili bir firma olarak en üst kalite ve standartdı gerçekleştirip, tüm müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını kaliteli ürün ve hizmet anlayışı içerisinde karşılayarak yeniliklere sürekli imza atan, alanında aranılır ve takdir edilen bir firma olmaktır.